Kelâmbaz

Çocukları Kim Koruyacak? LGBT ve Pedofili

Pedofili ve çocuk istismarının “LGBT ajandası” dahilinde normalleştirildiği, bunu dile getirenlere “komplocu” dendiği bu çağda sesim ulaştığı kadar sormak istiyorum:

Çocukları kim koruyacak!?

İngiliz Metro gazetesinde çıkan bir haberde “uzmanlar” pedofililere, kendileri için özel üretilen “çocuk sex robotlarının” tavsiye ediyor. Link: https://metro.co.uk/2018/01/22/child-sex-robots-used-treat-paedophiles-want-cured-7248965/

BBC, bir pedofiliyle yapılan röportajı yayınlıyor. “Pedofililerin yargılanmaya değil anlaşılmaya ve yardım edilmeye ihtiyacı var” diyor.

Salon gazetesi bir pedofili ile röportaj yapıyor. Pedofilik konuk 5 yaşında bir kızın fantezilerini nasıl süslediğini anlatırken “erken yaşına göre çok gelişmiş ve olgun görünüyordu” diyor. Peki nasıl oldu da pedofili “ana akım medyanın” gündemi hâline geldi? Cevabı basit: Alıştıra alıştıra!

Bugün “Onur Yürüyüşleri” adıyla 8-10 yaşındaki küçücük çocuklar “cinsel obje” gibi giydirilerek dünyanın en “medeni” şehirlerinin caddelerinde yürütülüyor, dans ettiriliyor.

Burası da New York City. Video için özür dilerim. Biz bu videoyu paylaşırken bile utanç hissediyoruz ancak neyden bahsettiğimizi anlatmamız gerekiyor! “Medeni dünya” bu sapık görüntüleri “özgürlük, renkler, sevgi” diye alkışlayarak izliyor. (Görüntülerde aşırı edepsiz sahneler olduğu için video linkini buraya koymuyoruz.)

Bir LGBT grubu tarafından “süper özgürlük” diye paylaşılmış 8 yaşında bir başka erkek çocuğu. Çocuk videoda şunları söylüyor: “Bence herkes istediği her şeyi yapabilir. Eğer aileniz bundan rahatsızsa yeni bir aile bulursunuz. Arkadaşlarınız rahatsızsa yeni arkadaşlar bulursunuz.”

8 yaşında bir çocuk bunları “özgürlük kavramı” üzerine yaptığı engin araştırmaları neticesinde söylemiyor. Bunlar çocuğa ezberletilmiş. Hasta aileleri ya da LGBT dernekleri aracılığı ile verilen eğitimlerde.

Hasta ebeveynlere örnek: Brazilyalı lezbiyen bir çift. Çiftlerden birinin oğlu var. Çocuğa zorla cinsiyet değişimi ameliyatı yaptılar. Cinsel organını kestikleri 9 yaşındaki çocuk öldü. Bu vahşeti BBC görmedi bile! https://summit.news/2019/06/13/brazil-lesbian-couple-who-tried-to-force-transgender-surgery-on-9-year-old-boy-stab-him-to-death/

Amsterdam’da yaşayan bir anne 5 yaşındaki erkek çocuğunun fotoğraflarını paylaştı. Çocuk “hiç bir zaman karnımda bir bebek taşıyamayacağım” diye ağlıyormuş… Bu anne çocuğa ne yaptığını farkında mı? https://www.mirror.co.uk/news/world-news/5-year-old-gender-dysphoria-14212474?utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_campaign=sharebar

İngiltere’de bir okulda zihinsel engelli 17 öğrenci cinsiyet değiştirdi. Sayının yüksekliği dikkat çekti. Konunun araştırılmasıyla okulda görev yapan bir öğretmenin otistik çocuklara “yanlış cinsiyettesin” telkini uyguladığı ortaya çıktı! Bu korkunç olayı dahi görmeyen BBC sözde LGBT bireyleri korumak için “pozitif ayrımcılık” politikası uyguluyor.

Peki çocukları kim koruyacak?

8 yaşında kadın görünümüne girmiş erkek çocuğunun ELLE sponsorluğunda servis edilip 10 milyon görüntülenme alması artık “normal” bir durum. Bunu eleştirmek “homofobik gericilik” oluyor! https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=bdCXxUxI-WE

Sayısız örnekle çoğaltılabilecek bu rezaleti görmezden gelerek “komplo teorisi” diye anmaya devam mı edeceğiz? Ben etmiyorum ve soruyorum: Çocukları kim koruyacak?

Murat Soydan’ın bu paylaşımı ve suali üstüne Turkuaz Kitap yayın yönetmeni Gülenay Börekçi yaptığı araştırma neticelerini şöyle sıralıyor:

“Desmond is Amazing adıyla lanse edilen bu çocukla ilgili birkaç video izledim ve onun adına, bu durumdaki diğer çocuklar adına çok üzüldüm. Kalbime yara gibi oturdular resmen. Murat bu hale nasıl gelindiğini yazmış zaten, ben de ürpertici bulduğum birkaç gerçeği yazmak istiyorum.

Desmond 7 yaşında drag queen olmaya karar vermiş, çünkü makyaj yapmak, süslü kıyafetler giymek hoşuna gidiyormuş. Buna engel olmaya yeltenenler de onun kendi olma özgürlüğüne saldırmış oluyormuş. Desmond ifadeleri neredeyse her röportajında tekrarlıyor. Adeta ezberlemişçesine.

Bunda ne var diyebilirsiniz, videolarını görmesem ben de diyebilirdim. Ama anladığım kadarıyla çocuk, şu an ABD’deki irili ufaklı gay barlarda sahneye çıkıyor ve ağır makyajlar ve seksi kıyafetlerle dans ediyor, izleyiciler de onun sütyenine, küloduna falan para sıkıştırıyor.

Yaymamak adına linklemiyorum, YouTube’da var, bakarsınız. (   https://youtu.be/majcQ54vlDs ) Şahsen inanmakta zorlandım. Onu “Dünyanın geleceği” olarak lanse eden ABC, CNN gibi kanallardan TV sunucularının işin bu kısmını, yani çocuk işçi olarak çalıştırılmasını neden mevzubahis etmediklerini de anlayamadım.

Üstelik Desmond, House of Amazing diye bir oluşum başlatmış. Drag Queen olmak istediği halde aileleri tarafından engellenen çocuklara yardım amacıyla. Nasıl yani demez misiniz? Ben diyorum. En büyük yardımcısı da annesiymiş.

İşin bu kısmı ilginç. Annesinin bir akıl hocası var çünkü. Michael Allig. 70’lerde Club Kids adlı bir oluşumla New York’u kasıp kavuran pedofili yanlısı bir adam. geçen yıl Desmond’u YouTube kanalında defalarca konuk etti. Bir tanesi akıldan çıkacak gibi değil, onu linkleyeceğim.

Bu bence izlediğin en karanlık videolardan biri. Desmond Club Kids stili makyajıyla Michael Allig ve bir o kadar tekinsiz başka bir adamın arasında oturuyor. Birlikte aşırı minik fincanlardan çay içiyorlar. Allig tuhaf tuhaf gülüyor, imalı sözler ediyor.

Arkalarında Allig’in yaptığı korkunç tablolardan biri asılı. Bir çocuğun ayaklarını görüyoruz, üzerinde Rohypnol yazıyor. “Rape Drug” olarak bilinen Rohypnol pedofillerin tecavüz eylemlerinde kullandıkları ilaçlardan. İçen kişi olanları hatırlamıyor.

En karanlık kısma gelelim: 70’lerin dev şöhreti Allig o dönemde arkadaşlarından birini vahşice öldürüyor, bir hafta küvette bekletip sonra da parçalayarak çöpe atıyor. Bu ortaya çıkınca yargılanıp 17 yıl hapis yatıyor. Çıktığında gene rahat duramıyor bu kez uyuşturucudan yatıyor.

Desmond’un annesinin akıl hocası işte bu sefil yaratık. YouTube’da Desmond ile annesinin bir konuşmasını izledim. İzleyici sorularını yanıtlıyorlar. “En çok neden korkuyorsun” sorusu üzerine Desmond’un yüzü geriliyor ve “Bir seri katil tarafından öldürülmekten” diyor.

10 yaşında bir çocuk. Çoğu zaman uyuşturucu almış gibi donuk bir ifadeyle konuşuyor ve en büyük korkusunun bu olduğunu söylüyor. Ve sapık bir katil onun en yakınında. Daha garibini de söyleyeyim, bir başka röportajında Desmond, “Yakında LGBTİ’ye P harfini ekleyeceğiz” diyor.Röportajı yapan drag birey duymamış gibi yapıp devam ediyor çaresiz. Düşünebiliyor musunuz, çocuğa LGBTİ’ye pedofilinin baş harfinin eklenmesi gerektiğini öğretilmiş. Videolar hala yayında, silen yok. Öyle bir özgürlük. Bir çocuğa söyleterek bu cümleyi şirinleştirme gayreti bu.”Dünyanın geleceği” diye sundukları çocuk için üzülüyorum sadece. İki şeyi ekleyerek bitireceğim, uzadı çünkü.

1) Pedofili yanlısı olduğunu gizlemeyen, bu konuları promote etmek için açık açık iki internet sitesi açan, HuffPost ve başka mecralara röportajlar veren bir adam var.

2) Genç aktörlere sarkıntılık ettiği için suçlanan Kevin Spacey’i düşünüyorum, bir de çocuklarla seksi savunan sapkın adamların politika sahnesinde özgürce yer alabilmesini, pedofili savunucusu katillerin küçük çocuklarla imalı röportajlar yapabilmesini mümkün kılan ABD’yi.Spacey muhtemelen suçlandığı eylemleri yaptı. Yine de acaba neyi yanlış yaptı da çok daha vahim suçlar işleyenler serbestken o hala suçlanıyor?

Bir dedikoduyla bitireyim: Mutfakta çektiği şu son House of Cards videosu var ya, “Bekleyin geri döneceğim” dediği.Deniyor ki muhtemelen suç ortaklarına, şu meşhur Pizzagate’çilere “her an sizi ele verebilirim” mesajı veriyor. Hala başının dertte olmasının sebebi bu. @mrsoydan00’ın feed’i bu açıdan çok önemli. Dünyaya layık gördükleri gelecekte, pedofilinin serbest bırakması planlanıyor.Buna alet olmayan LGBTİ üyeleri de ABD’de bir nevi toplumdan dışlanıyor. Son örnek birkaç gün önce yazdığım şey, yani akademisyen Camille Paglia’nın başına gelenler. Başka birçok örnek daha var. Başa dönersek: Evet, gerçekten de çocukları kim koruyacak!?”

Bu konuda şu yazı ve kitabı tavsiye ediyoruz: https://www.kelambaz.com/yaraya-merhem-bir-kitap-homoseksuelligi-onleme-rehberi/

Yazının ve videoların tamamı için aşağıdaki linke tıklayabilir, herkesin haberdar olması için twitterda paylaşabilirsiniz.

 

Kelambaz

Kelambaz

Tarih • Kültür • Edebiyat • Fikir • Aktüalite

Yorum Yaz

Bizi Takip Et!